Music project in Gaziantep University

بالتعاون بين قسم المشاريع الإجتماعية والمعهد العالي للموسيقى في جامعة غازي عينتاب
يُنظَّم مشروع الموسيقى الذي سيعمل على 3 مجموعات من الطلاب السوريين والاتراك وغيرهم في أقسام ( الإيقاع -الكورال -الرقص الفلكلوري) .
الطلاب المهتمين والذين يجدون في أنفسهم الرغبة والموهبة أو التجربة السابقة في أي من الأقسام المذكورة نتمنى أن ينضموا إلينا .
للإنضمام يرجى التسجيل من خلال الرابط التالي :
http://app.projey.com/tdp/form/widget/i/16egIqfdBd
والقدوم لجلسة الإختبار التي ستكون في 16 شباط الساعة الخامسة على العنوان التالي :
Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı
قاعة رقم S3 الطابق الأول .

,Dear international students of Gaziantep University

GAUN TDP and TMDK is organizing a music project that includes three teams for rhythm, chorus and folk dances to be working on the project during this spring semester. If you have an interest, ability or profession in any of these themes and would like to join the team, please fill in the form in the link below and join the auditions that will be held at GAUN Conservatory in the saloon S3 on first floor at 17.00 on 16.February.2017.

:Application form
http://app.projey.com/tdp/form/widget/i/16egIqfdBd

,Gaziantep Üniversitesi değerli uluslararası öğrencileri

Gaziantep Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri Birimi ve Türk Musikisi Devlet Konservaturarının ortak bir projesi için ritim, koro ve halk oyunları için üç ayrı ekip oluşturulacak ve bahar dönemi süresince bir müzik projesi için hazırlanacaklardır. Ritim, ses ya da halk oyunlarına ilgi duyuyor, becerilerinizi paylaşmak istiyorsanız aşağıda linkte verilen formu doldurarak, 16. Şubat.2017 tarihinde GAUN Konservatuar giriş katında bulunan S3 nolu salonda saat 17.00 de yapılacak olan seçmelere katılabilirsiniz.

:Başvuru formu
http://app.projey.com/tdp/form/widget/i/16egIqfdBd